Hrad Rituálních čarodějek
Byl postaven starým králem Ailmarem I. jako sídlo královské rodiny, ale to se později po jeho dobytí přestěhovalo do Lithei na území Daerie. Tento hrad poté obsadily v průběhu dalších let čarodějky. Ve vedení hradu je nejvyšší čarodějka nebo čaroděj. Je známo, že okolí, vstup a chodby hradu střeží několik párů hliněných golemů, kteří na slovo poslouchají každou rituální čarodějku, i u nich však platí, že slovo arcimága či nejvyššího má větší váhu.

Místnosti

Vstupní sál

Obrovská místnost, ze které se dá dostat do každé části hradu. Na konci síně se nachází tři velké kamenné židle připomínající trůny s vyobrazením tří různých hadů. Zmije na jednom, černá mamba na druhém, a na největším, prostředním kobra.   


Společenská místnost

Útulná ale prostorná společenská místnost poskytující pohodlí rituálním čarodějkám a mágům. 


Obětní síň

Místnost kde se vykonávají všechny rituály. Jsou zde zároveň uloženy rituální předměty všeho druhu, pracovní stoly a také velký prostor uprostřed, jež je určen pro skupinové seance. 


Lázně

Hluboko ve sklepeních se nachází lázně, kde voda má nesmírně silné léčivé účinky. Při moc dlouhém koupání, zhruba jeden celý den, má však opačný efekt, a způsobuje degeneraci, odumírání tělesných buněk a následnou smrt. 


Tréninkové křídlo

Jeskyně pod hradem skrývá rozsáhlou kamennou pěšinu, určenou pro trénování jak magických, tak fyzických schopnost 


Společenskopolitická aula

Velká síň, kde se pořádají buď slavnosti, nebo důležité schůze. Přímo z této místnosti se lze dostat do hradní šatny, velké místnosti plné oděvů, společenských šatů a krásných kostýmů a masek. 


Bytové křídlo

Část hradu s pokoji pro všechny čarodějky nebo hosty. Do každého pokoje se lze dostat přes věž s točitým schodištěm. V nejvyšším patře se nachází komnata Nejvyššího. 


Knihovna okultismu

Na první pohled malá místnost, no po vstupu do ní se najednou nezdá tak malá. Ve skutečnosti je obří, možná i nekonečná. Nachází se zde obrovské množství magického vědění všeho druhu, od kouzel, přes vzácné mytické magie, legendy, magické předměty až po rituály.