Posvátná část lesa
Pro elfy je významné celé území lesa, tato část lesa je ale pro elfy natolik posvátná, že je pohyb po tomto území omezen i elfům. Po celém území je cítit zvláštní atmosféra, proudící společně s elfí magií ze Stromu poznání, který se posvátné části nachází. Pravidelný přístup je umožněn pouze Strážkyním, případně jejím poslům a členům hlídky, kteří zaznamenají na území podezřelý pohyb. Hranice posvátného lesa je přísně střežena, takže šance na proklouznutí na toto území je minimální.

Lokace

Strom poznání

Jedná se o posvátný strom elfů, skrze který se mohou propojit s matkou zemí, a který jim umožňuje svolat lesní bytosti. Využít ho mohou pouze Strážci stromu, kteří musí být se stromem propojeni, aby sílu stromu ustály. Samotný strom je střežený nejen silnou magií, takže opovážlivec, který se k němu přiblíží, může přijít o rozum, ale i stromovými strážci, které nikoho jiného než strážce ke stromu nepustí.


Sdělení vypravěče:
připravuje se 


Jeskyně s jezírkem

Krása tohoto malebného místa je kvůli umístění v posvátné části lesa skryta téměř všem očím. Výjimku tvoří Strážkyně a pár dalších osob.

Sdělení vypravěče:
připravuje se