Území Noypry

Domy

Volný - 150 zlatých
Volný -100 zlatých
Volný -200 zlatých

Lokace

Pláň dvou světů

Sdělení vypravěče:
připravuje se

Toto místo je opředeno spoustou legend. Některé z nich říkají, že se jedná o oblast, která vede až do říše bohů. Tyto příběhy si oblast vysloužila díky povrchu, který místy skutečně sahá až do oblak. Oblíbené místo pro dobrodružné povahy a pro ty, co legendám věří.  


Krápníková jeskyně

Sdělení vypravěče:
připravuje se 

Krápníková jeskyně se nachází poblíž řeky na břehu, který je vzdálenější elfí vesnici.  Vchod je dobře skryt a vede pár metrů pod zem. Není ale složité se odsud dostat zpátky na povrch, jelikož se nejedná přímo o prudký svah. Navíc důkladný průzkumník by zajisté našel nějaký jiný možný východ. Krápníková jeskyně je díky své odstrčenosti dobrým místem pro ty, kteří mají rádi samotu.  


Elfí les

Sdělení vypravěče:
připravuje se 

Domovina elfů má zvláštní kouzlo a od ostatních lesů se liší  celkovou atmosférou, která z něj vyzařuje. Často zde můžete narazit na zvířata, která si vás místo zběsilého úprku se zvědavostí prohlédnou, a pokud z vás neucítí nebezpečí, s velkou pravděpodobností vás nechají se k nim přiblížit. Jedná se o místo, které působí až magicky, a jeho pohraničí je proto často oblíbeným místem pro odpočinek. Jakmile se ale budete na jeho území chovat nepatřičně, okamžitě si získáte nechtěnou pozornost elfů.


Potok

Sdělení vypravěče:
připravuje se

Potok, který protéká elfím lesem, je oblíbeným zdrojem vody místních zvířat. Pokud se vyskytnete na tomto místě, s největší pravděpodobností zde nebudete nikdy sami. Vaši společnost budou tvořit minimálně zvířecí obyvatelé lesa. Z toho důvodu je ale toto místo více střeženo, aby zde nedocházelo k lovům ze stran ostatních ras. 


Řeka v Noypře

Sdělení vypravěče:
připravuje se  

Řeka v Noypře se zdá být již od pohledu přívětivější než řeka famyocká. Její klidné vody se pozvolna linou lesnatou krajinou, téměř jako by ani řeka nechtěla narušovat místní řád. V jednom je však zrádná. Jen na určitých místech je řeka dost mělká na to, aby v ní osoba stačila projít, jinak je hluboká. Neplavci by se zde tedy měli mít na pozoru. Přes řeku vede most, který pocestným umožňuje řeku přejít bez komplikací.


Ovocný sad

Sdělení vypravěče:
připravuje se 

Ovocný sad se nachází v jižním cípů Noypry, konkrétně na daerijských hranicích. Jedná se o rozlehlou plochu plnou ovocných stromů všeho druhu. Část Sadu spadá ještě na území elfů. Ta je charakteristická tím, že jsou plody chutnější a bývá jich na stromech i více. Sad mimo elfí území slouží pro ostatní rasy. Na části, která spadá pod území elfů, často narazíte na elfí sběrače. 


Údolí vodopádů

Sdělení vypravěče:
připravuje se  

Okouzlující místo, které téměř na každého zapůsobí svou neobvyklostí. Jedná se o oblast, která se na první pohled zdá nepřístupné, jako pouhá pastva pro oči, oko, či uši. Ve skutečnosti provazy vody stékající po stěnách skal, které ohraničují celé místo, spadají do vod, v jejichž středu se nachází ostrov, jež je zahalen mlžným oparem, proto není z vrchu na první pohled dobře vidět. Dolů nevede žádná stezka. Dolů se osoba dostane pouze s dopomocí přírody či svých vlastních schopností a dovedností.


Pobřeží moře

Sdělení vypravěče:
připravuje se 

Do moře je z Noypry kvůli hornatému pohraničí omezený přístup, na východě je ale písčitá oblast, která k vodě umožňuje přístup bezproblémový.