Velký hvozd
Místo temných aktivit jako jsou prostituce, hazard, omamné a návykové látky aj. Nelegálně vyhlížející místo, skryté v nejtemnější části Famyoku, které je však z neznámého důvodu tolerováno a akceptováno. Najdete tu mnoho podivuhodných bytostí, které sem přišly ukojit své skryté často nezákonné touhy. 

Domy

Lokace

Nevěstinec

Nevěstinec je jedna z mála budov Velkého Hvozdu. Je to zvenčí obyčejný, zevnitř honosný až kýčovitý dům, jak už to u domů tohoto typu bývá častým jevem. 
Budova má tři patra - sklepení, přízemí a první patro. 

Po vstupu do budovy se nacházíte v Lokále, který funguje jako normální hostinec, možná pro maskování vedlejších aktivit pro všechny nově příchozí. Vidět tu můžete bar s barovými židličkami, krb nebo zásby dřeva po bocích místnosti. 

Na lokál navazuje Červený sál, kde najdete příjemné posezení a často i tanečnice u tyčí.
V patře naleznete dva různé pokoje - salónek pro soukromé tanečky a vlastní zábavu a rudý pokoj určený pro největší komfort. 
Ve sklepení je sklad všemožných surovin a mučíčích nástrojů, které tu zůstali z dřívějších dob.

Sdělení vypravěče
Nevěstinec ve velkém hvozdu býval kdysi hlavním střediskem nájemných vrahů. Toto místo bylo pro ně dokonalé krytí. Časem však odsud vrahové vymizeli a tak zůstal jen nevěstinec. Možná i to je důvod, proč jsou ve sklepě mučící a popravčí nástroje, v současné dobře využívané pro uspokojení zákazníků. Bordelmama je poslední člen bratrstva vrahů a svůj nevěstinec a holky si ochrání i vlastním životem. Není radmo se jí postavit. 


Aréna

Aréna, tak honosně ji nazývají místní. Po pravdě je to spíš jen díra vykopaná v zemi, pokrytá kostmi a obehnaná kůly směřujícími dovnitř, jedinou výjimkou je žebřík, kterým se tam leze a který se často pro zábavu skopává dovnitř na zápasející. Kolem dokola po obvodu jsou naskládané lavice z hrubých prken. Mnohem častěji než aby se na nich sedělo se na nich stojí, kvůli lepšímu výhledu. Není neobvyklé že se mezi lidmi uzavírají sázky na vítěze i poražené. Aréna funguje jako místo k pobavení stejně tak, jako místo veřejného soudu.  

Sdělení vypravěče
Aréna se řídí heslem: Krví dovnitř, krví ven. To znamená, že v případě, že rozpoutáte bitku ve které bude prolita krev nebo se zachováte proti pravidlům Hvozdu, dav vás vezme a hodí do ringu. To je první část hesla. Druhá je ta, že na to, aby jste se dostali ven, musíte buď vyhrát, nebo vás tam nechají, stejně jako spousty dalších vybělených lebek před vámi.


Doupě

Doupě, na první pohled obyčejná chatka kdesi v lesích. To by se ovšem nesměla vyskytovat ve Velkém hvozdě. Celá budova se zvenku zdá poměrně zchátralá. Zarostlá popínavými rostlinami, zatlučená okna a nakřivo visící lebka nade dveřmi udávají dojem spíše chátrající budovy než prosperující hospody. Opak je však pravdou. Dvoupatrová barabizna v sobě ukrývá putyku, hernu a ubytovnu v jednom. Zatímco v dolním patře si popovídáte s barmanem a zahrajete si s dalšími kriminálními živly kostky, či ruletu, v horních patrech se můžete trochu vyspat a při troše štěstí vás ani nikdo neokrade.

Sdělení vypravěče
Byť je tohle doupě protkané tou nejhorší pakáží která jde na celém ostrově sehnat, málokdy zde dochází k něčemu horšímu než je občasné švindlování, kráděž nebo rychle vyřešený pěstní souboj. Platí zde totiž velice přísná pravidla která obecně uznávají a mají v hlavě všichni. Ten co je nedodržuje skončí v Aréně.