Přehled itemů - RPG Famyok

Přehled itemů

 

Druhy předmětů
Běžné předměty
 - Obyčejné nejslabší předměty vhodné pro začátečnické postavy. Nejsou moc cenné, nedají se se ani moc dobře prodat. Častokrát se však hodí k výrobě lepších předmětů.
Magické předměty – Magické předměty vhodné pro mágy, upíry, vlkodlaky a elfy. Využít je však častokrát mohou i jiné rasy. Jsou to očarované verze normálních předmětů. Mohou obsahovat několik zvýšení různých vlastností a mohou být lepší než kdejaký vzácný předmět. U obchodníka se dají docela slušně prodat.
Technické předměty – Předměty určené k používání lidskou rasou. Většina těchto předmětů v kontaktu s magickou bytostí je buď zcela nefunkční, nebo může dokonce vybuchnout.
Setové předměty – Předměty, z kterých se dají sbírat a skládat sety. 
Unikátní předměty – Předměty, které jsou ve hře nesmírně vzácné. Některé se ve hře vyskytují pouze v jediném exempláři. Patří mezi ně Artefakty. Pokud nějaký takový předmět naleznete, máte velké štěstí. 
Vyrobené předměty - Jsou to předměty vyrobené ve hře postavou.

Komodity
Lektvary
 - Jsou mystické nápoje, které Vám poskytují různé herní výhody i nevýhody. 
Přísady a esence – Pomáhají řemeslníkům proniknout do tajů jejich řemesla a poté vytvářet mnohem lepší předměty. 
Gemy - Jsou magické vzácné kameny, které nejčastěji využívají mágové ke svým schopnostem. Jakmile nějaký získáte, můžete jej vložit do předmětu (přetvořit v rámci využití své magie).

 
Přihlásit se

Ostatní


Spolupráce

Eriniamus

iHogwarts

 
Grafika

Vypravěc Bunny
Martell

 
Poděkování

Terry Morco
Tir
Martell
Andromeda
Vypravěč Bunny
Koira
T-bolt
Alia