Famyok.cz - Textová RPG hra

Úvodní strana

 

 

Vážení hráči,
Vítám Vás na textové RP hře Famyok. Pokud máte rádi nepředvídatelné příběhy s originální fantasy tématikou, jste tu zcela správně. Bohatá herní linie prolínaná osobitými zvraty Vás jistě brzy vtáhne do centra dění. Famyok je místo, kde se můžete odreagovat, popustit uzdu svojí fantazie a stát se tak součástí světa, který pod Vašima rukama začne ožívat. Pomozte nám vytvořit jedinečný příběh, jehož směr má možnost udávat jakákoliv z postav.

 

Naše hra aktivně funguje od července roku 2017 a neustále se rozvíjí a vylepšuje. Veškeré důležité herní informace pro začátek najdete v postranním menu. Před registrací si nezapomeňte přečíst herní reálie, bez kterých se ve hře jednoduše neobejdete. V případě potřeby se nebojte kontaktovat jakéhokoliv člena A-teamu, nebo zavítejte na herní Discord, kde se setkáte s většinou hráčů naší hry. Odkaz na komunikátor najdete v pravém menu. Přeji příjemnou zábavu

 

Leader admin
Nettie

 

 

O Famyoku
Tma. Vítr lehce hladí tvé vlasy a ty slyšíš tichý šelest stromů. Kde jsi? Ve světě. Ve světě plném magie. Čekáš jednorožce? Víly? Romantické příběhy, kde vždy vítězí dobro nad zlem? Jak naivní myšlenka. Jen se rozhlídni. Zadívej se do temnot. Do prázdných míst mezi stromy. Cítíš to? Cítíš ty oči, za svými zády? Jistě ti začíná pomalu docházet, jak neopatrný jsi byl. Tento svět totiž není pro snílky. Je krutý, tvrdý. Nenalezneš zde slávu, jen chuť krve, potu a železa. A ti slabí, kteří podlehnou temnotě? Na ty čeká jediný osud. Smrt. I ta má však zde mnoho podob. Mnozí ukončí život v zubech nespoutaných vlkodlaků, lovících za stříbrného svitu měsíce. Jiní padnou do léček upírů, a z jejich těla bude vysáta i ta poslední kapička jejich sladké krve. Či je libo být součástí krutého rituálu, kde oběť čekají dlouhá muka, nežli vydechne naposled? Je jen na tobě, zdali z tohoto světa zbaběle utečeš, či v něm zkusíš přežít. Přikloníš se na stranu lstivých upírů? Mocných rituálních čarodějů? Barbarských vlkodlaků? Či budeš chránit řád a právo v kápi bílého mága, elfa či prostého člověka? Zvol si svoji cestu, poutníku, a ukaž, zdali dokážeš v tomto nelítostném světě přežít!

 

 

Co je to T-RPG?
Role-playing game alias hra na hrdiny je druh hry, ve které zaujímáte roli fiktivních postav, kterou si sami vytvoříte. Na naší stránce se setkáte s psanou (textovou) verzí RPG. O jejích pravidlech se můžete dočíst v sekci Pravidla RPG.

Jak začít?
Základem každé hry je přečtení Reálií hry, Pravidel RPG a základního seznámení se s projektem, zkusit se v něm zorientovat, případně se připojit na herní komunikátor (Discord), kde se můžete seznámit s hráči a zjistit tak, zda je hra opravdu váš šálek kávy. Poté není nic jednoduššího než si vybrat rasu, která je vám sympatická a zaregistrovat se. 

 

Stíny halí tuto zemi,
Co však dělí noc a den?
Je jen ten, co sedí za mřížemi,
O svůj osud okraden?

 

Jsme za svůj původ odsouzeni,
my svými soudci máme býti.
Stíny halí tuto zemi,
Co však dělí noc a den?
Jen ten, co sedí za mřížemi,
je o svůj osud okraden?

 

Původ řídí naše kroky.
Svými soudci máme být.
Mořem mohou býti stoky,
Moře může stokou být.Přihlásit se

Odkazy

 Související obrázekVýsledek obrázku pro facebook pngSouvisející obrázek

Spolupráce

Naše ikona

Spolupracující projekty

 

 

Grafika

Vypravěc Bunny
Martell

 

Speciální poděkování
Terry Morco
Tir
Martell
Andromeda
Vypravěč Bunny
Koira
T-bolt
Alia