Famyok.cz - Textová RPG hra

Počet postav

Člověk (31)
Elf (28)
Bílý mág (25)
Rituální mág (23)
Vlkodlak (25)
Upír (22)
Temný elf (10)

online

0 online postavy


Famyok.cz | TRPG | MMO | Dark fantasy

Tma. Vítr lehce hladí tvé vlasy a ty slyšíš tichý šelest stromů. Kde jsi? Ve světě. Ve světě plném magie. Čekáš jednorožce? Víly? Romantické příběhy, kde vždy vítězí dobro nad zlem? Jak naivní myšlenka. Jen se rozhlídni. Zadívej se do temnot. Do prázdných míst mezi stromy. Cítíš to? Cítíš ty oči, za svými zády? Jistě ti začíná pomalu docházet, jak neopatrný jsi byl. Tento svět totiž není pro snílky. Je krutý, tvrdý. Nenalezneš zde slávu, jen chuť krve, potu a železa. A ti slabí, kteří podlehnou temnotě? Na ty čeká jediný osud. Smrt. I ta má však zde mnoho podob. Mnozí ukončí život v zubech nespoutaných vlkodlaků, lovících za stříbrného svitu měsíce. Jiní padnou do léček upírů, a z jejich těla bude vysáta i ta poslední kapička jejich sladké krve. Či je libo být součástí krutého rituálu, kde oběť čekají dlouhá muka, nežli vydechne naposled? Je jen na tobě, zdali z tohoto světa zbaběle utečeš, či v něm zkusíš přežít. Přikloníš se na stranu lstivých upírů? Mocných rituálních čarodějů? Barbarských vlkodlaků? Či budeš chránit řád a právo v kápi bílého mága, elfa či prostého člověka? Zvol si svoji cestu, poutníku, a ukaž, zdali dokážeš v tomto nelítostném světě přežít!

Co je to T-RPG?
Role-playing game alias hra na hrdiny je druh hry, ve které zaujímáte roli fiktivních postav, kterou si sami vytvoříte. Na naší stránce se setkáte s psanou (textovou) verzí RPG. O jejích pravidlech se můžete dočíst v sekci Pravidla RPG.

Jak začít?
Základem každé hry je přečtení Reálií hry, Pravidel RPG a základního seznámení se s projektem, zkusit se v něm zorientovat, případně se připojit na herní komunikátor (Discord), kde se můžete seznámit s hráči a zjistit tak, zda je hra opravdu váš šálek kávy. Poté není nic jednoduššího než si vybrat rasu, která je vám sympatická a zaregistrovat se.

Stíny halí tuto zemi,
Co však dělí noc a den?
Je jen ten, co sedí za mřížemi,
O svůj osud okraden?

 

Jsme za svůj původ odsouzeni,
my svými soudci máme býti.
Stíny halí tuto zemi,
Co však dělí noc a den?
Jen ten, co sedí za mřížemi,
je o svůj osud okraden?

 

Původ řídí naše kroky.
Svými soudci máme být.
Mořem mohou býti stoky,
Moře může stokou být.Přihlásit se

Ostatní


Spolupráce


Eriniamus

iHogwartsTÝM PROJEKTU
» Azerethia
» Virusxteen
» Irismia
» Atsushi Hatuge
» Tir
» Martell
» Morgana
» Ju


PODĚKOVÁNÍ
» Nettie
» Terry Morco
» T-Bolt
» Filius Flitwick
» Vypravěč Bunny


FINANČNÍ POMOC
» Andromeda
» Koira
» Aila


V neposlední řadě patří dík i všem našem hráčům